November 27, 2020
Portali Shprehja

Fernandes drejt largimin nga United, dy klubet spanjolle nisin garën!

Bruno Fernandes mund të largohet nga skuadra e Manchester United. Mesfushori portugez ka bërë mirë me “Djajtë e kuq” dhe ka tërhequr vëmendjen e Barcelonës dhe Real Madridit.

Të dy klubet spanjolle mund ta bindin, pasi Fernandes ka treguar karakter të fortë tek ekipi i Solskjaer. Kjo i ka shkaktuar përplasje dhe me shokët e ekipit, çka mund të bëjë që lojtari të largohet.

The Sun bën me dije se dy gjigantët e Spanjës po përplasen mes tyre. Ata duan që të kenë portugezin për sezonin e ardhshëm. Manchesteri mund ta shesë në mendon të mbajë Pogbanë në skuadër.

.

Të Ngjajshme

Zbulohet premtimi “bom*ë” i Laportës për presidencën e Barçës

admin

Borussia ngre “murin” kundër Real Madridit për Haaland

admin

Lamtumira e fundit për Maradonën, varroset pranë babait dhe nënës së tij (detajet)

admin

Leave a Comment