May 11, 2021
Portali Shprehja

Festa kurrë më e veshur dhe kurrë më e zhveshur

Festa Qoqaj brenda një dite ka sjellur dy personalitete krejt të kundërta të saj. Moderatorja e njohur është shumë aktive në rrjete sociale, ku në secilën paraqitje ajo vjen joshëse e provokative, shkruan “Kosovarja”. Festa Qoqaj, nga një modele e rëndomtë, për shkak të Instagramit, u bë influencere e pastaj moderatore. Sot (e premte) Festa […]

.

Të Ngjajshme

Bebe Rexha i bën dedikimin më të ëmbël nënës

admin

Kida pozon këndshëm veshur pink

admin

Modelja kolme pozon e zhveshur me djalin e saj 13 muajsh

admin

Leave a Comment