August 11, 2022
Portali Shprehja

Festa Qoqaj ‘përvëluese’ teksa bën dush

Blogerja e shumë komentuar, Festa Qoqaj nuk di të ndalet, duke provokuar në mënyra të ndryshme dhe me fotografi të shumta në rrejetet sociale, shkruan Kosovarja.

Së fundmi ajo paraqitet mahnitëse në bikini nga plazhi, duke bërë dush.

Fetsa vuri në pah linjat e tonifikuara trupore me ngjyrën qokolladë të trupit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FESTA QOQAJ (@festaqoqaj)


Të Ngjajshme

Fjolla Morina me urim prekës për ditëlindjen e vajzës: Nuk ishte e let për mua të qenurit Baba e Nanë…

Si ndikon konsumi i kalorive përpara gjumit tek pesha dhe shëndeti

Sa duhet të zgjatë seksi që zonja të përjetoi kënaqësi maksimale?

Leave a Comment