May 26, 2022
Portali Shprehja

Festën nuk e ndal as i ftohti për të nxjerrë gjoksin jashtë

Festa Qoqaj është njëra ndër femrat më të bukura në estradën shqiptare.

Gjithmonë në formë dhe e kuruar deri në detaje Festa duket përfekte, shkruna”Kosovarja”.

Tact Watches

Së fundmi, në llogarinë e saj Instagram ka shpërndarë disa fotografi nga pushimet e saj dimrore.

E veshur me rroba skijimim, mirëpo në pjesën e sipërme ajo kishte zbuluar gjoksin.

Si do qët të jetë , ajo duket e bukur dhe plot stil./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Këngëtarja Linda sjell hitin “Allahile”

Reja e Shyhretes zbulon barkun dhe pozon si modele

Bora Zemani shkëlqen edhe kur është nën ujë

Leave a Comment