June 23, 2021
Portali Shprehja

Fetahu apel qytetarëve: Të festojmë me kujdes duke u mbrojtur nga Covid-19

Kryetari i Bashkësisë Fetare Islame, Shaqir Fetahu duke uruar festën e Fitër Bajramit të gjithë besimtarëve mysliman, apeloi që të festohet me kujdes dhe duke u mbrojtur nga virusi korona.

“Të festojmë me kujdes duke u mbrojtur nga Covid-19, ndoshta ky është kontributi i fundit që japim kundër pandemisë”, tha kreu i BFI-së Shaqir Fetahu pas faljes së Fitër Bajramit.

.

Të Ngjajshme

Bekteshi: Këtë vit nuk do ketë shtrenjtim të energjisë elektrike

admin

Bekteshi: Shtrenjtimi i derivateve nuk është rritje e akcizës, por shërben për të mbrojtur ambientin

admin

Të shtëna me armë zjarri në Çarshi të Shkupit

admin

Leave a Comment