September 24, 2020
Portali Shprehja

Fifa 21, “shuplakë” Ronaldo-s: një shqiptar është më i mirë se ai

Cristiano Ronaldo nuk është mes më të mirëve për sa i takon goditjeve të dënimit.

Ky është vlerësimi i Electronic Arts.

Por, mes 10 më të mirëve të zgjedhur nga FIFA 21, është Enis Bardhi.

Ylli i Juventus nuk do ta presë shumë mirë këtë përjashtim.

.

Të Ngjajshme

E BUJSHME: Flick vendos bastin e jetës te Bayerni, trajneri do dështimin e Dortmundit

admin

PSG dhe Manchester United sfidohen për yllin e Inter-it

admin

Inter, tri opsione në mesfushë; Po sikur Vidal të luante me Eriksen?

admin

Leave a Comment