3.9 C
Skopje
December 8, 2019
BLUE

Fifi dhe Ermal Fejzullahu familjarë, zbulohet e vërteta

Sonte në emisionin “Shiko kush Luan” është i ftuar Ermal Fejzullahu.

Në një lojë të përbashkët me Fifin pranuan se janë kushërinj të largët, shkruan “Zëri.info”.

Ishte Fifi ajo e cila fillimisht pohoi që me Ermalin kanë lidhje familjare.

I pyetur nga Luana se nëse kjo gjë është e vërtetë, Ermali tha “po jemi kushërinj të largët”.

I pyetur nga Luana se nëse kjo gjë është e vërtetë, Ermali tha “po jemi kushërinj të largët”.

Artikuj të ngajshëm

Ky është fituesi i çmimit “Best New Artist” në “Kënga Magjike 2019”

shprehja

Mozzik flet për divorcin dhe sqaron një herë e mirë nëse ‘Dhelpër dinake’ është dedikim për Loredanën

shprehja

Jonida Maliqi ndan çmimin “Big Internacional Artist”, ja kush e mori

shprehja