July 3, 2022
Portali Shprehja

Fifi dhe Tuna publikojnë bashkëpunimin “Melaqe”

Dy artistet e njohura shqiptare, Fifi dhe Tuna kanë bashkuar forcat për të sjell një bashkëpunim të ri.

Tact Watches

Kënga e re mban titullin “Melaqe” dhe është shoqëruar edhe me videoklip që tashmë është lansuar në kanalin zyrtar në YouTube.

Të dy këngëtaret dukjen mahnitëse në paraqitje teksa kënga padyshim do të mirëpritet nga fansat e dyshes.

Producent i këngës është Fatjon Miftari, ndërsa për klipin është përkujdesur ‘Full Moon’.

Teksti i këngës është shkruar nga vet Fifi, për melodinë po ashtu Fifi bashkë me Tunën.

Miksimi nga Fatjon Miftari, ndërsa masterizimi nga Johan Bejerholm.

Foto: Screeshot/YouTube

.

Të Ngjajshme

“Kurseni energji”, Gjermania paralajmëron qytetarët për mungesë të gazit

Nëse ju enjten gishtat vuani nga kjo sëmundje

Rina Balaj shfaqet sensuale dhe provokuese në pozat e reja

Leave a Comment