July 28, 2021
Portali Shprehja

Fifi i lakmon kushërinat e fejuara

Filloreta Raçi, për të gjithë e njohir si Fifi, ndër tjerash shpesh flitet e perflitet edhe për jetën e saj private. Disa herë u tha se këngëtarja është në lidhje dashurie, më pas se u nda, e të ngjashme, shkruan “Kosovarja”. Por, deri tani asgjë nuk u konfirmua nga vetë këngëtarja, e cila disi ka […]

.

Të Ngjajshme

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Teuta Krasniqi pranon një dhuratë të veçantë nga Adonisi për ditëlindjen e 39-të

admin

Leave a Comment