January 16, 2021
Portali Shprehja

Fifi: Jam dashuruar kokë e këmbë, por s’di a m’ka dashtë ai mu ndonjëherë

Fifi ka realizuar një pyetësor në të cilin u është përgjigjur pyetjeve të adhuruesve.

E një nga ta e ka pyetur artisten edhe rreth jetës së saj private, që këngëtarja nuk ka hezituar t’i përgjigjet.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

“A ke dashuru ndonjëherë ti Fifi?”, pyeti një adhurues. “Marrezisht/ koke e këmbë…ama mu se di a mka dasht najhere.”, ishte përgjigia e Fifit.

Rikujtojmë që Fifi edhe në intervistat që ka realizuar shpesh herë ka treguar se ka qenë e dashuruar, madje edhe në këtë e saj janë dedikime.

Ndryshe, kënga e saj e fundit është bashkëpunimi i Young Zekra “Pa gajle”


Të Ngjajshme

Graniti dhe Leonita festojnë përvjetorin e gjashtë të lidhjes

admin

Familja Muqiqi shkrepin imazhin më të bukur familjar

admin

Egzona godet me këto komplete

admin

Leave a Comment