September 25, 2020
Portali Shprehja

Fifi ka arritur që të pozojë me linjat e trupit perfekte

Fifi kohëve të fundi ka bërë një ndryshim mjaft të madh në dukje.

Këngëtarja e mirënjohur humbi kilogramët e tepërt duke krijuar një pamje më të kuruar dhe forma tejet të mira.

E këtë ndryshim ajo vet duket se po e shijon pasi edhe imazhet e postuara në rrjetet sociale janë të shumta.

Artistja e mirënjohur edhe në disa fotografi të postuara së fundi dukej elegante, joshëse dhe më në formë se kurrë më parë.

Ndërsa, këngëtarja po vazhdon të jetë aktive edhe me projekte muzikore, kënga e saj e fundit mban titullin “Pa gajle” që erdhi në bashkëpunim me artistin, Young Zerka.

 

View this post on Instagram

Ha ha ha 😅

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on


Të Ngjajshme

Modelja e famshme pozon komplet e zhveshur

admin

Vdes në moshën 26 vjeçare aktorja e njohur

admin

Emina shpjegon lidhjen midis nënës dhe punës bamirëse që bën prej vitesh

admin

Leave a Comment