January 24, 2021
Portali Shprehja

Fifi ka arritur që të pozojë me linjat e trupit perfekte

Fifi kohëve të fundi ka bërë një ndryshim mjaft të madh në dukje.

Këngëtarja e mirënjohur humbi kilogramët e tepërt duke krijuar një pamje më të kuruar dhe forma tejet të mira.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

E këtë ndryshim ajo vet duket se po e shijon pasi edhe imazhet e postuara në rrjetet sociale janë të shumta.

Artistja e mirënjohur edhe në disa fotografi të postuara së fundi dukej elegante, joshëse dhe më në formë se kurrë më parë.

Ndërsa, këngëtarja po vazhdon të jetë aktive edhe me projekte muzikore, kënga e saj e fundit mban titullin “Pa gajle” që erdhi në bashkëpunim me artistin, Young Zerka.

 

View this post on Instagram

Ha ha ha 😅

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on


Të Ngjajshme

Ermali i thotë hapur Zaiminës: Nuk do të ftoja në emision

admin

Jennifer flet për periudhën e ndishme që ka kaluar: Nuk e doja veten

admin

Kjo është dhurata më e shtrenjtë që i ka bërë bashkëshorti Zaiminës

admin

Leave a Comment