13.1 C
Skopje
November 10, 2019
Informacione Vendi

Fiks Fare: Skandal korruptiv me zv/ministrin e BDI-së, ja emri dhe foto e tij! (VIDEO)

Zëvendësministri i Shëndetësisë, Asim Musa është përfshirë në një skandal korruptiv dhe është kapur me “presh” në duar. Musa është kapur nga ekipi i emisionit më të njohur investigativ shqiptar, Fiks Fare, ndërsa emisioni do të transmetohet sonte në orën 20:10 në Top Channel. Paralajmërohet se zëvendësministri Musa ka bërë pazar me një pacient nga Shqipëria për të kryer një operacion në njërin nga spitalet në Strugë. Për këtë punë, Musa ka kërkuar 1000 euro, ndërsa 50 euro i ka marrë si paradhënie./in7

Zv. Ministri i Shëndetësisë së Maqedonisë së Veriut, kryen operacione në spitalin shtetëror kundrejt ryshfetit. Operacionet variojnë nga 1000 euro ai i prostatës, deri në 100 euro ai i synetllikut.Na ndiqni sot në 20:10, në Fiks Fare!

Gepostet von Fiks Fare am Montag, 14. Oktober 2019

Artikuj të ngajshëm

Zaev nga Ohri: Ballkani po ndryshon, po bëhet vend më i mirë për jetesë

shprehja

Dështimi gjashtë vjeçar i Shpend Ahmetit me parkingje

shprehja

Komuna e Kumanovës anashkalon vetëm flamurin shqiptar, këshilltarët shqiptarë a përfaqësojnë diçka?! (FOTO)

shprehja