July 28, 2021
Portali Shprehja

Filipçe: Mbi 500 fëmijë janë vaksinuar kundër Koronavirusit

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, në një dalje për media bëri të ditur se deri më tani janë vaksinuar 500 fëmijë kundër virusit korona. Mes tjerash, ministri Filipçe, theksoi se për t’u vaksinuar kundër korona virusit janë regjistruar 1.800 fëmijë.

.

Të Ngjajshme

Rama dhe Vuçiq sot dhe nesër do të qëndrojnë në Shkup

admin

LSDM dhe PDSH do të bashkëpunojnë në zgjedhjet lokale

admin

Ditë e nxehtë me temperatura mbi 40 gradë Celsius!

admin

Leave a Comment