July 28, 2021
Portali Shprehja

Filloi ndërtimi i rrethrrotullimeve në Momin Potok

Ka filluar ndërtimi i rrethrrotullimeve në zonën e Momin Potokut në Komunën e Karposhit. Parashikohet ndërtimi i dy rrethrrotullimeve. E para duhet të zëvendësojë kryqëzimin në bul .“8 Shtatori” dhe rrugën “Skupi”, dhe e dyta duhet të zëvendësojë kryqëzimin në bul. “Nikolla Karev” dhe rrugën për në Vizbeg, unazën dhe kufirin me Kosovën.

.

Të Ngjajshme

Qeveria do t’i ofron partive të vogla uljen e pragut në 1 për qind për këshilltar komunal

admin

Në “Tabanoc” pritet rreth 40 minuta

admin

Aksion i madh policor në Shkup, disa të arrestuar

admin

Leave a Comment