December 4, 2021
Portali Shprehja

Fitore e madhe në Dibrën e madhe

Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali AHmeti përmes rrjeteve sociale është deklaruar se ky subjekt politik ka shënuar fitore në zgjedhjet e sotme lokale në Dibër.

“Fitore e madhe në Dibrën e madhe, e merituar dhe e drejtë. Urime Dibrës, dibranëve dhe të gjithëve. Mirënjohje për të gjithë kontribuesit, nuk do të ju zhgënjejmë asnjëherë. Tash, ti rrekemi punës vëllezër e motra”, ka shkruar Ahmeti në Facebook.

Tact Watches

Të Ngjajshme

Mickoski i shqetësuar: Zaev mund të nënshkruaj edhe një marrëveshje të re me Bullgarinë

admin

Në fundjavë do të mbahet seanca e qeverisë për buxhetin

admin

Despotovski kandidati i katërt për kryetar të LSDM-së

admin

Leave a Comment