January 22, 2021
Portali Shprehja

Fjolla e Albanit një pehri edhe pa pikë grimi

Kur flasim për këngëtarin Alban Mehmetin dhe jetën e tij private menjëherë na shkon mendja tek gruaja e tij bukuroshe Fjolla.

Fjolla Svirca ndryshe njihet edhe si një blogere me stil dhe mjaft e pëlqyer nga publiku, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Jemi mësuar ta shohim çdo herë të veshur bukur e të grimosur për çka edhe komentohet mjaft shpesh.

Por së fundmi ka befasuar me një foto pa grim, ku po duket edhe më e bukur se me grim.

Ja shikjeni dhe binduni./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Ndahet çifti i njohur pas nëntë muajve bashkëjetesë

admin

Dy aktorët e pëlqyer turq përfundojnë prapë në krahët e njërit-tjetrit

admin

Këto janë bashkëshortet e tre kandidatëve për kryeministër

admin

Leave a Comment