September 24, 2020
Portali Shprehja

Fjolla e Albanit një pehri edhe pa pikë grimi

Kur flasim për këngëtarin Alban Mehmetin dhe jetën e tij private menjëherë na shkon mendja tek gruaja e tij bukuroshe Fjolla.

Fjolla Svirca ndryshe njihet edhe si një blogere me stil dhe mjaft e pëlqyer nga publiku, shkruan “Kosovarja”.

Jemi mësuar ta shohim çdo herë të veshur bukur e të grimosur për çka edhe komentohet mjaft shpesh.

Por së fundmi ka befasuar me një foto pa grim, ku po duket edhe më e bukur se me grim.

Ja shikjeni dhe binduni./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Songyli jep lajmin e madh pas ndarjes nga burri

admin

Morena e Stresi sërish bashkë. Nesër n’ora 20…

admin

Gigi dhe Zayn bëhen prindër

admin

Leave a Comment