September 29, 2020
Portali Shprehja

Fjolla e Lëvizjes Vetëvendosje , me trupin e bukur te ‘ Rana e Hedhur ‘

Fjolla Ujkani është deputetja më e re e Kuvendit të Kosovës.

Ajo është 22 vjeçare dhe vjen nga Vushtrria, dhe është deputete e Lëvizjes Vetëvendosje.

Ndërsa Kuvendi i Kosovës është në pushime, edhe Fjolla po pushon, ku ka zgjedhur plazhin e Shëngjini në Shqipëri, konkretisht vendin e quajtur “Rana e Hedhun”.

Ajo ka publikuar fotografi nga atje, ku tregon se qëndron mirë edhe me linjat trupore.

“Shkretëtira e Arabisë jo, po Rëra e hedhur”, ka shkruar ajo në Facebook.

Kujtojmë se Fjolla para se të bëhet deputete ka qenë e kyçur edhe më parë si asambleiste në Kuvendin Komunal të Vushtrrisë ku aty ka qenë më e votuar ndër gra e vajza.


Të Ngjajshme

Robert Berisha thotë se atë e duan më shumë se Dua Lipen

admin

Tayna në këtë formë e kërkon burrin

admin

Adelina me një moment romantik me bashkëshortin

admin

Leave a Comment