May 28, 2022
Portali Shprehja

Fjolla Morina bëhet për spital, nuk dihen arsyet e problemeve shëndetësore

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina është gjithmonë në qendër të mediave rozë.

Tact Watches

Së fundmi, ajo është shtruar në spital dhe ka ndarë disa pamje në Instastory, ku shihet e bija teksa i qendron te koka.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur me Fjollën, por ajo shfaqet me sërum dhe shumë e lodhur.

Kujtojmë që këngëtarja është komentuar prej disa javësh për ndarjen nga biznesmeni, Fisnik Syla dhe tashmë për nisjen e një romance të re.

Gjithçka nisi nga disa foto, ku shfaqet në bagazhin e një makine, pranë një tufë me trëndafila në formë zemre dhe disa tullumbace po ashtu në formë zemre.

.

Të Ngjajshme

”Levica”: Inspektime për flamurin shqiptar në stadiume dhe përmendoren e Xhemë Gostivarit

admin

Arrestohen dy shpërndarës të drogës në Shkup

admin

LSDM: Gjashtë nga shtatë të dyshuarit në “Parcela kriminale” janë në lidhje me VMRO-DPMNE-në dhe Mickoskin

admin

Leave a Comment