September 24, 2022
Portali Shprehja

Fjolla Morina ka bërë një postim pak të pazakontë, ajo ka ndarë një histori që duket si mesazh i koduar

Fjolla e ka ndarë historinë e Ernest Hemingway i cili i ka shpëtuar vdekjes dhe ka mbetur gjallë edhe pasi u deklarua i vdekur.

“A po më kuptoni çka po du me thënë?” – është shprehur ajo.

Nuk dihet se me cilën histori mund të jetë duke tërhequr paralele Fjolla.

Po presim më mirë të na thojë ajo vetë.

.

Të Ngjajshme

Si ndikon në trup gjumi me çorape gjatë periudhës së ftohtë?

Qindra njerëz të arrestuar nga protestat e së shtunës në Rusi

Azizi ironizon me situatën në BDI: Qenka shkruar tre fitore brenda një viti

admin

Leave a Comment