November 26, 2022
Portali Shprehja

Fjolla Morina: ‘Kurgjo sta kom bo çka kom me ta bo’, kujt po ia dedikon këto fjalë?

Artistja e njohur kosovare, Fjolla Morina, me postime të ndryshme në rrjete sociale arrin të marrë vëmendjen e publikut.

Njëjtë ndodhi edhe së fundmi ku Fjolla postoi një video ku dëgjohet duke thënë një pjesë nga aktrimi i aktores Adriana Matoshi.

“Kurgjo sta kom bo çka kom me ta bo”, thuhet ndër tjerash në video. Nuk dihet nëse fjalët e artistes kanë qenë dedikim për dikë.

[/video]

Video: @adrianamatoshi/TikTok

 

.

Të Ngjajshme

Vitaminat dhe mineralet që janë të domosdoshme për t’u mbrojtur nga sëmundjet gjatë ditëve të ftohta

KATAR/ Shpërthen zjarri pranë stadiumit ku do të luhet Argjentinë-Meksikë

Policia serbe largon migrantët nga rreziku pas të shtënave në kufi me Hungarinë

Leave a Comment