June 27, 2022
Portali Shprehja

“Fjongë events” i bënë festat dhe eventet tuaja të duken përrallore

Tashmë, festat si dasmat, ahengjet, ditëlindjet e eventet e ndryshme, as që mund të paramendohen pa dekore profesionale, interesante e fine.

Edhe në Kosovë po punohet shumë në këtë drejtim. Një nga kompanitë për dekore profesionale, është edhe “Fjongë events”, e njohur për punën e mrekullueshmë që bënë.

Tact Watches

Eventet si ditëlindjet, fejesat, dasmat, konferencat dhe hapjet solemne, marrin tjetër pamje falë punës kreative që realizon “Fjongë events”.

Kjo kompani që funksionon online, eventet e para i ka të punuara në ambiente të jashtme, në natyrë, duke sjell një frymë të re në realizimin e ideve dhe koncepteve tejet të veçanta për klientët e vet.

Dekoret e “Fjongë Events” në ambiente të hapura janë të adhurueshme dhe kjo është arsyea që kompania ka shumë kërkesa.

“Fjongë events” gjendet me lokacion në Prishtinë, operon online dhe së shpejti do të kenë edhe lokalin në kryeqytet.

Rezervoni datën tuaj ne +383 48 330 032 Whatsapp, Viber ose na shkruani në:

Facebook: Fjonge.events

Instagram: Fjonge.events

 


Të Ngjajshme

Cilat janë produktet personale që nuk duhet të ndani me të tjerët?!

Revista amerikane shkruan për rikthimin e Sunny Hill: Ndodhi pas mosmarrëveshjeve politike

Janet Jackson poston një foto të rrallë me Michael Jackson në përvjetorin e vdekjes së tij

Leave a Comment