November 29, 2021
Portali Shprehja

Flakët e zjarrit përfshijnë malin në fshatin Brezë

Flakët e zjarrit kanë përfshirë malin në fshatin Brezë. Nga pamjet e ardhura pranë redaksisë së “ZYRTARE.net” shihen qartë shtëllungat e tymit dhe flakët e zjarrit të cilat po djegin të gjithë bimësinë në atë zonë.

Drejt vendit të ngjarjes janë nisur zjarrfikësit për të bërë të mundur neutralizimin e flakëve, ndërkohë që ende nuk dihet nëse është zjarrvënie e qëllimshme apo jo.

Tact Watches

Të Ngjajshme

Mbi 8 mijë raste aktive me Covid-19 në RMV! KSI prite të diskutojë për variantin e ri Omicron

admin

Tre të lënduar në aksidentin në autostradën “Struma” pritet që sot të transferohen në Shkup

admin

Tetovë, vaksinimi kundër Covid-19 do të vazhdojë vetëm në Shtëpinë e Shëndetit

admin

Leave a Comment