May 23, 2022
Portali Shprehja

Flet Alexandër-Arnold | “Na ndodhi edhe ndaj Roma-s dhe Barcelona-s! E paskemi ves…”

Nje fitore me dritherima, e arritur ne pjesen e dyte, edhe pse pjesa e pare pa te kuqte e Klopp qe te dridhen perballe nje Villareal qe ia beri jeten shume te veshtire. Por, kjo kishte ndodhur edhe ndaj Roma-s dhe Barcelona-s dikur…

Trent Alexander-Arnold foli për Sky pas ndeshjes Villarreal-Liverpool: “Ne kurrë nuk e bëjmë gjysmëfinalen e Champions League të thjeshtë për veten tonë, si me Romën dhe Barcelonën. Ata luajtën mirë, në pjesën e dyte ne riorganizuam idetë tona dhe më pas shënuam.

Tact Watches

Prej aty ne luajtëm lojën tonë. Ndonjëherë ju nuk mund ta kontrolloni lojën se si dëshironi dhe mjafton pak qe kundershtari te shenoje. Më pas u futëm në lojë ne 45′ e dyta dhe morem biletën për në Paris.

Në pjesën e dytë ne bëmë shumë më mirë dhe është e qartë se të bësh një gabim një herë nuk është ideale, por mund të ndodhë”. Villarreali pas humbjes ndaj Liverpool-it dhe eliminimit nga Champions League ka dashur të urojë kundërshtarët me një postim në Twitter:

“Villarreal dëshiron të përgëzojë Liverpool-in për arritjen në finale të Champions League.- lexohet në postim – Suksese për të kuqtë, jeni një ekip fantastik” Per Villareal endrra finale ndalet ketu ne gjysmefinale, ashtu si dikur…

.

Të Ngjajshme

“Çfarë do të më kishte thënë Mino?”, Ibrahimovic: Të vjedhim sa më shumë të mundemi

admin

Barcelona e mbyll me humbje, gafë e pabesueshme nga Traore (Pamjet)

admin

“Do të luaj me fituesin e Championsit”, ylli arrin marrëveshjen me Real-in dhe Liverpool-in

admin

Leave a Comment