June 23, 2021
Portali Shprehja

Flet gjyqtarja që u bë virale me video në TikTok: “Janë të miat, mund t’i kenë hedhur fëmijët e mi”

Të hënën është caktuar mbajtja e seancës në Këshillin e Lartë Gjyqësor për gjyqtaren e Elbasanit Enkeleda Kapedani, të cilës vetëm pak ditë më parë iu publikuan në rrjet disa video jo etike. Top Channel ka zbardhur raportin ku përveç veprimeve si pyetja e sekretarëve gjyqësorë, kamerat e sigurisë , është marrë në pyetje edhe […]

.

Të Ngjajshme

Keni dëshiruar ta shihni Albina Kelmendin në bikini – shikojeni

admin

Dizajneret pejane i kthejnë në modë korsetët me dizajne të mahnitshme

admin

Motin e nxehtë Sabriu dhe Nera e kalojnë në këtë vend

admin

Leave a Comment