May 11, 2021
Portali Shprehja

“Florenti Pastiqeri” në Mitrovicë vendi i shijes së rrallë dhe shërbimit cilësor

“Florenti Pastiqeri” është oaza e shijes perfekte, por edhe vendi i relaksit dhe qetësisë suaj. Qytetarët e Mitrovicës dhe jo vetëm, e njohin cilësinë dhe shijen e pa krahasueshme të ushqimit dhe ëmbëlsirave të “Florenti Pastiqeri”. Prej pesë vitesh janë pranë klientëve duke ofruar ushqimet më të mira, më të shijshme dhe tejet të freskëta. […]

.

Të Ngjajshme

Bebe Rexha i bën dedikimin më të ëmbël nënës

admin

Kida pozon këndshëm veshur pink

admin

Modelja kolme pozon e zhveshur me djalin e saj 13 muajsh

admin

Leave a Comment