March 29, 2023
Portali Shprehja

Flori Mumajesi po i rikthehet muzikës, këtë e bën të ditur shoku i tij

Artisti Klajdi Haruni ka ndarë në rrjete sociale një foto ku shfaqet miku i tij, Flori Mumajesi në studio muzikore.

Ajo që bën habi është se më herët Flori deklaroi se e kishte lënë muzikën teksa sot u dëshmua e kundērta.

“Po ky sikur e la muzikën”-ka shkruar Klajdi.

“Smë le ajo mua”-ia ka kthyer Flori.

Flori është shumë i mirëpritur në skenën muzikore ku çdo këngë e tij behët hit.

.

Të Ngjajshme

Zbulohet prapaskena e përplasjes mes Nagelsmanit dhe Sadio Mane

Infuzion për lule nga të cilat ato do të rriten shpejt

“Lojërat e fatit”, Van der Belen: Kuvendi të respektoj standardet evropiane

Leave a Comment