May 20, 2022
Portali Shprehja

Fluturimi i Barella-s bëhet viral! Lojtari i Interit dhe një simulim spektakolar (PAMJET)

Interi përmbys Empolin (4-2) dhe vë në presion Milanin në garën për titullin kampion në Serinë A, ku dy skuadrat milaneze garojnë “kokë më kokë”. Më dy kuqezi titullarë Bajramin dhe Asllanin, dhe një tjetër në stol, Ismajlin (u aktivizua në pjesën e dytë), skuadra toskane e vuri në diskutim suksesin e zikaltërve teksa kaloi ne epërsi të dyfishtë pa u mbushur gjysmë ore lojë.

Të parin e shënoi Pinamonti, ndërsa golin e 0-2 e realizoi Kristjan Asllan, në minutën e 28-të. Gjithsesi, skuadra e Inzaghit reagoi brenda pjesës së parë, fillimisht duke detyruar Romagnolin të realizonte autogol, ndërsa në minutën e fundit të këtij fraksioni ktheu baraspeshën në rezultat Lautaro Martinez.

Tact Watches

Sulmuesi argjentinas rezultoi vendimtar në këtë sukses të zikaltërve, pasi shënpi edhe golin e 3-2 në minutën e 64-t. Në minutën e dytë shtesë, kur Empoli po bënte tentativat e fundit për të shmangur humbjen, erdhi edhe goli i katërt i zikaltërve me autor Alexis Sanches.

Por, ka bere shume buje sidomos nje episod brenda zones se rreptesise. Barella ne nje top te krosuar nga krahu edhe pse eshte prekur pak nga mbrojtesi i Empolit, ka bere nje fluturim te denje per Oscar ne ate moment. Video eshte bere virale ne fakt dhe ka marre shume hilaritet.

 

.

Të Ngjajshme

94 milionë euro, Liverpool një hap larg marrëveshjes rekord

admin

Totti del hapur: Të hënën do të takoj Dybala, dua ta bind atë të zgjedhë Romën

admin

“Kurrë mos thuaj kurrë”; Hakimi paralajmëron PSG-në. I vë syrin një lige tjetër

admin

Leave a Comment