November 29, 2020
Portali Shprehja

FORMACIONI: Mourinho vendos për Bale, Tottenhami me pak ndryshime!

Tottenham do të luajë kundër Burnleyt prej orës 20:45 në transfertë. Trajneri Jose Mourinho ka publikuar formacionin e tij titullar. Nuk ka shumë ndryshime në formacionin titullar, Lucas, Son dhe Kane e nisin nga minuta e parë në sulm.

Sissoko, Ndombele dhe Hojbjerg janë në mesfushë, ndërsa lajmi i ditës vjen nga pankina. Trajneri Jose Mourinho ka grumbulluar sërish Bale.

Sulmuesit uellsian nuk i është dhënë fanella e titullarit. Ai me shumë mundësi do të hidhet në fushë në pjesën e dytë. Bale kishte mundësi të gjente golin e parë javën e kaluar, por diçka e tillë nuk ndodhi pas një gabimi që bëri para portierit.

.

Të Ngjajshme

Milan nis kontaktet me talentin: Falënderoj Maldini-n për komplimentet

admin

Francë: Barazimi i parë vjen hidhur për PSG. Nuk mjaftojnë Neymar-Kean (VIDEO)

admin

Shpërthen Mihajlovic: Futbollistët duhet të ndërrojnë profesion nëse…

admin

Leave a Comment