December 5, 2020
Portali Shprehja

FORMACIONI: Tuchel gjen yjet para Monacos, PSG merr formë

PSG do të luajë prej orës 21:00 kundër Monacos në transfertë. Pushimi i kombëtareve i ka bërë mjaft mirë ekipit kampion, pasi ka rifituar disa prej lojtarëve titullarë. PSG u prek shumë nga dëmtimet, por ndaj Monacos skuadra ka marrë më shumë formë.

Mbappe e nis nga minuta e parë dhe luan përkrah Kean. Të dy sulmuesit u rikuperuan në kohë, ashtu si Rafinha që eka kaluar problemin dhe e nis nga minuta e parë ndeshjen.

Marquinho. Florenzzi dhe Neymar nuk janë aktivizuar. Trajneri Thomas Tuchel nuk dëshiron t’i rrezikojë sërish. Ata pritet të kenë minutat e tyre në pjesën e dytë.

.

Të Ngjajshme

Conte i bën dalje mesfushorit, lojtari kalon te rivalët e Interit

admin

“Bum Bum” Piatek, ish-ylli i Milan-it realizon dy gola në tri minuta (Video)

admin

Një hap larg firmës, zbulohet rroga “e varfër” e Balotellit në Brazil

admin

Leave a Comment