June 5, 2023
Portali Shprehja

Foshnja e re në familjen mbretërore? Princi Harry dhe Meghan Markle janë në pritje të fëmijës së tyre të tretë

Mediat amerikane po shkruajnë vazhdimisht për shtatzëninë e supozuar të Meghan Markle, duke spekuluar se ajo është në pritje të një fëmije të tretë me Princin Harry. Princi dhe gruaja e tij u fotografuan duke ecur së bashku për herë të parë që nga kurorëzimi i Charles III dhe kthimi i Harryt në Kaliforni.

Siç raportojnë mediat e huaja, çifti është filmuar para restorantit Sushi Bar në Santa Barbara dhe media të shumta amerikane kanë nisur të shkruajnë për shtatzëninë e Meganit. Bazuar në fotot e siguruara nga TMZ, duket se dukeshës së Sussex-it i dallohet barku dhe mediat po bëhen gjithnjë e më të zhurmshme për shtimin e ri në familje.

 

 

Lajmi për gjoja shtatzëninë u përhap në rrjetet sociale, ndërsa çifti ende nuk ka dalë me një deklaratë zyrtare për këtë informacion. Meghan dhe Harry patën fëmijën e tyre të parë në vitin 2019. Djali Archie lindi vetëm 13 ditë para përvjetorit të tyre të parë të martesës. Dy vjet më vonë, në qershor 2021, çifti pati fëmijën e tyre të dytë – vajzën Lilibeth.

.

Të Ngjajshme

Një ari ka hyrë në furrë, ka trembur punonjësit dhe ka ngrënë 60 ëmbëlsira

26 vjet pas vdekjes së tij, Tupac merr një yll në Hollywood Walk of Fame

Shikoni çfarë i bënë amerikanët “Jugo” legjendar: Ekspozita e vitit 1997 është një hit i vërtetë

Leave a Comment