January 28, 2022
Portali Shprehja

Foshnja shijon picën për herë të parë, ja çfarë ndodh më pas

Foshnja një-vjeçare, Sally ka shijuar picën për herë të parë në jetë, ndërsa reagimi i saj më pas është bërë viral në rrjetet sociale, transmeton lajmi.net.

Ajo ka ngrënë vetëm një kafshatë të vogël por i jep një reagim euforik ushqimit.

Tact Watches

Kjo video u regjistrua në shtëpinë e saj në Old Lyme, Connecticut dhe u postua në rrjete sociale.

Në video, një-vjeçarja shfaqet në siklet duke u ulur në karrigen e saj teksa pret darkën.

Nëna Steph Kimball mund të dëgjohet duke e pyetur vajzën “do pak picë?”

Shija e ushqimit të ri duket të jetë mjaft e mirë, pasi Sally më pas jep një shprehje euforike që e bën nënën të shpërthejë në të qeshura. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

Burri ia “sheh sherrin” Bitcoinit, një grua e mashtron dhe e detyron të investojë 180 mijë euro

admin

9-vjeçari me pasuri marramendëse, ka disa vetura super luksoze

admin

Hëngri gabimisht “Burger King” me proshutë derri, ja çfarë i ndodhi të riut mysliman

admin

Leave a Comment