June 18, 2021
Portali Shprehja

Foto e fundit e gruas së Veton Surroit iu lë pa fjalë

Janë prej vitesh bashkë dhe kanë ndërtuar një jetë të re e të bukur pranë njëri tjetrit, shkruan “Kosovarja”. Fjala është për çiftin Veton Surroi e Blerta Syla, që kanë thyer barrierat e moshës dhe çdo gjë tjetër për të qenë pranë njëri tjetrit. Çifti kanë dy djem, që tashmë janë rritur dhe portreti familjar […]

.

Të Ngjajshme

Leonita ndan momentin më të mirë me dy vajzat

admin

Do të bëhet baba për herë të dytë, por këngëtari shqiptar paska një problem të madh

admin

Rene i bashkon Robertin e Noren

admin

Leave a Comment