January 21, 2021
Portali Shprehja

Foto grupi në kohët e Covid, skuadra e Serisë A pozon e gjitha me maskë

Para një vit as që mund ta imagjinonim një situatë të tillë që po kalon sot bota dhe aq më tepër të shihnim një foto grupi të një skuadre të Serisë A, ku të gjithë lojtarët mbajnë maskë.

Këtë gjë e ka bërë skuadra e Sampdoria, ku në foton e grupit, ku paraqitet ekipi i sezonit 2020-2021, të gjithë lojtarët dhe trajneri Claudio Ranieri mbajnë maskë, si pasojë e pandemisë Covid-19.

.

Të Ngjajshme

SUPERKUPA: Pirlo nuk feston, Insigne shpërthen në lot (VIDEO+FOTO)

admin

Ronaldo paralajmëron Milanin dhe Interin: Nuk jemi dorëzuar ende! Prisni…

admin

Real turpërohet në Kupën e Mbretit, skuadra e kategorisë së tretë e eliminon me 10 lojtarë

admin

Leave a Comment