November 29, 2020
Portali Shprehja

FOTO: Ibra është unik, surprizon lojtarët e Milanit me dhurata

Zlatan Ibrahimovici është çelësi i suksesit te Milani. Sulmuesi është lokomotiva e ekipit të tij në fushë, por dhe personi që kujdeset për atmosferën e skuadrës brenda dhomave të zhveshjes.

Ai u ka bërë dhurata 3 futbollistëve të Milanit një PlayStation 5 të sapo dal në treg. Rafael Leao, Castillejo dhe Musacchio kanë shpërndarë në Instagram dhuratat e marra nga Ibra.

Suedezi në këtë mënyrë kujdeset që skuadra të jetë harmonike brenda dhe jashtëfushës së lojës. Milani është në formë dhe po kalon momente të arta.

.

Të Ngjajshme

Zidane, i zhgënjyer: Është faji im, por…

admin

Courtois, çfarë bën??????? Gafa absurde e portierit të Real Madrid, Alaves realizon të dytin (VIDEO)

admin

PSG goditet sërish nga Bordeaux! Goli vjen nga jashtë zone (VIDEO)

admin

Leave a Comment