10 C
Skopje
October 17, 2018
BLUE

FOTO | Kaq shumë nuk e ka ekspozuar gjoksin asnjëherë Leonora

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Leonora Jakupi për këtë fundvit vije tejet e nxehtë.

Paraqitjet e saj së fundit në realizimin e emisioneve festive të fundvitit vije më ndryshe se çdo paraqitje e saj, shkruan GazetaBlic.

Një Leonorë elegante jemi mësuar të shohim zakonisht, por jo edhe një seksi sikurse paraqitet së fundmi.

Në disa fotografi të publikuara në rrjetet sociale ajo shihet duke ekspozuar gjoksin e saj  i cili duket mjaft tërheqës në fustanet aq elegante që vesh ajo.

Artikuj të ngajshëm

Zaimina i heq të gjitha në pishinën e vilës luksoze (FOTO LAJM)

shprehja

Kjo është gjyshja më seksi që keni parë (FOTO LAJM)

shprehja

Krejtësisht e zhveshur në plazh, Bleona skandalizon mediat e huaja (FOTO LAJM)

shprehja