7 C
Skopje
November 20, 2018
BLUE

FOTO | Luana Vjollca tregon gjoksin gjigant

Prezantuesja e emisionit “Pa limit”, Luana Vjollca ka një stil dhe veshje interesante dhe herë-herë me shije të mirë

Ajo sot ka nda një foto me ndjekësit e saj nëpër rrjetet sociale, ku shihet se ngjyra pink është ngjyra e saj e sodit e preferuar, me të cilën do të paraqitet në emisionin në fjalë.

Vjollca nuk duket të ketë qëlluar me veshjen e saj siç vërehet edhe në foton e më poshtme, por kjo është zgjedhja e saj.

Image

Artikuj të ngajshëm

Zaimina i heq të gjitha në pishinën e vilës luksoze (FOTO LAJM)

shprehja

Kjo është gjyshja më seksi që keni parë (FOTO LAJM)

shprehja

Krejtësisht e zhveshur në plazh, Bleona skandalizon mediat e huaja (FOTO LAJM)

shprehja