February 1, 2023
Portali Shprehja

FOTO/Vdes mjeku nga Gjilani, në ditën kur kujtonte 3 vjetorin e shuarjes së babait të tij!

Gjilani është tronditur mëngjesin e sotëm nga vdekja e hershme e një doktori.

Stomatologu i njohur, Rasim Sefiu ka vdekur papritmas në moshën 35 vjeçare.

Vdekja e tij erdhi pikërisht në 3 vjetorin e shuarjes së babait të tij, poashtu mjek.

Sefiu la prapa vetës gruan dhe dy fëmijë.

Të Ngjajshme

Ish-pjesëtari i Wagnerit rus: Ata që refuzonin të luftonin pushkatoheshin, Prigozhin është djall

admin

Një rrugë e Prishtinës të mbajë emrin e Joe DioGuardit

admin

Bie nga ura autobusi i nјë ekipi të futbollit, 4 viktima dhe 29 të lënduar

admin

Leave a Comment