November 29, 2021
Portali Shprehja

Fotografi e rrallë nga fëmijëria e Mihrije Brahës

Një ndër këngëtarët që i ka rezistuar kohës është Mihrije Braha.

Mihrije Braha sot feston ditëlindjen e saj. Ajo mbushi plotë 54 vite jetë, duke pranuar urime të shumta nga miq e familjar.

Tact Watches

Një urim të veçantë ajo ka marrë nga bashkëshorti i saj Naim Abazi dhe djali i tyre, Platori.

“E dashur Mihrije , e dashur mam, duam të të themi se ti je kuptimi i jetës sonë , je përmbajtja je dashuria je shtylla , je ëndërra, je ngjyra dhe mrekullia, qe jeten na e bene te bukur ! Nuk ka fjale , as shkronja me te cilat do te ta thonim sa te duam dhe sa te lumtur jemi qe te kemi ! Gezuar Ditelindjen ! Platori & Naimi”- ka shkruar Naimi dhe Platori për Mihrien.

E shohim pothuajse çdo ditë në televizione dhe rrjete sociale.

Andaj besojmë se ka adhurues të saj të cilët do të donin të dinin si është dukur Mihrije Braha si fëmijë.


Të Ngjajshme

Adele shpjegon se bën muzikë për një audiencë që ajo preferon

“Bashkë do t’i vazhdojmë planet që kemi”, ministrja e Drejtësisë motivon Adriana Matoshin e cila po përballet me tumor

Rita Ora bëri urimin e veçantë për festën e 28 nëntorit

Leave a Comment