0 C
Skopje
December 14, 2018
BLUE

Fotografia e Beyonces shtatzënë thyen rekord, hyn në histori të Instagramit

Tashmë të gjithë e dijnë se Beyonce dhe Jay Z do të behën prindër të binjakëve.

Fotografia që këngëtarja ka postuar është parë, shpërndarë e komentuar aq shumë në rrjetin social Instagram sa që ka thyer edhe një rekord.

Vetëm tetë orë pasi këngëtarja ka postuar fotografinë ka arritur të marrë 6.4 milionë “like” dhe më shumë se 339.000 komente ku vetëm orën e parë ajo ka marrë 2.4 milionë “like” dhe 166.000 komente, transmeton Klan Kosova.

Kjo ka bërë që fotografia e saj të jetë më e pëlqyera në historinë e Instagramit, duke thyer edhe rekordin e mëparshëm që e kishte Selena Gomez e cila kishte 6.3 milionë “like”.

 

Artikuj të ngajshëm

Zaimina i heq të gjitha në pishinën e vilës luksoze (FOTO LAJM)

shprehja

Kjo është gjyshja më seksi që keni parë (FOTO LAJM)

shprehja

Krejtësisht e zhveshur në plazh, Bleona skandalizon mediat e huaja (FOTO LAJM)

shprehja