Fotografitë që vetëm personat që kanë lindur në të 90′-at mund t’i kuptojnë

Në fillim të viteve të 2000-ta vetëm se kishte filluar të prezantohej teknologjia tek njerëzimi, e cila si çdo gjë në fillim, kishte defektet dhe vështirësitë e tyre, transmeton lajmi.net.

Një koleksion fotografish tregon pikërisht mjetet teknologjike të prodhuara në fillim të këtyre viteve, të cilat mund t’i kuptojnë vetëm gjeneratat që i kanë përjetuar ato, respektivisht ato të viteve të 90′-a.

Ndiqini mjetet në fjalë në fotografitë e mëposhtme. /Lajmi.net/

Të ngjajshme

Gjyshja lëshon nipin e vogël me litar nga ballkoni për ta shpëtuar macen

shprehja

Karakteret e Disney dhe Nickelodeon në ditët e sotme

shprehja

Miliarderi japonez zhgënjen shumë femra me vendimin e tij

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë