18.5 C
Skopje
July 16, 2019
Rajoni dhe Bota

FOTOT: 66-vjeç, por Sting është një “djalë”

Tact

Këngëtari i njohur Sting, është fotografuar nga paparacët në një hotel në Miami.

Ai do të mbajë një concert me bandën e tij.

Edhe pse 66 vjeç, nga fotot ai duket në një formë të shkëlqyer fizike.(TemA)

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Mot i ndryshueshëm, me shi dhe diell deri në fundjavë

shprehja

Ish-kryeministri i Italisë i zhgënjyer me Mogherinin si kryediplomate e BE-së: Zero!

shprehja

Pas paralajmërimit për masën e reciprocitetit, reagojnë shqiptarët e Luginës

shprehja