11 C
Skopje
October 21, 2018
Rajoni dhe Bota

FOTOT: 66-vjeç, por Sting është një “djalë”

Këngëtari i njohur Sting, është fotografuar nga paparacët në një hotel në Miami.

Ai do të mbajë një concert me bandën e tij.

Edhe pse 66 vjeç, nga fotot ai duket në një formë të shkëlqyer fizike.(TemA)

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Prokuroria kërkon një muaj paraburgim për zv/ministrin Cena dhe dy të tjerët për marrje ryshfeti

shprehja

FOTOT: Pas vendosjes së skulpturës së Helidon Xhixhos, në Zogun e Zi ndërhyrje edhe në infrastrukturën rrugore

shprehja

Alarm tek Barcelona, Messi dëmtohet dhe rrezikon të luajë me Interin dhe në “El Clasico”

shprehja