Fotot e fundit të Demi Rose do ju lënë pa gjumë

loading...

Bukuroshen angleze nuk po e ndal as karantina dhe ajo po vazhdon të këtë paraqitje të nxehta në rrjetet sociale duke sjell foto seksi nga karantina.

Kështu ka bërë ajo edhe sonte ku ka postuar një foto tepër të nxehtë nga karantina.

Demi Rose ka treguar ditë më parë që është izoluar, por ajo vazhdimisht ka sjell foto nga pushimet e mëparshme.

loading...

Të ngjajshme

Beatrix provokon duke ngritur fustanin lart

shprehja

Pamje nga vila 18 milionëshe e çiftit Harry-Meghan

shprehja

‘Ditëlindje në karantinë’, pamje nga festa për 27 vjetorin e Xhensilës

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë