Françeska provokon e lagur në pishinë

Françeska Jaçe nuk harron të sjellë fotografi atraktive, kësaj radhe provokoi me një video nga pishina, shkruan lajmi.net.

Modelja ishte veshur me bikini teksa po bënte lëvizje në pishinë dhe dukej shumë tërheqëse.

“Unë jam bërë për ditët me diell”, ishte mbishkrimi që Françeska ia la videos. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

I was made for sunny days …☀

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on Jan 9, 2020 at 3:57am PST

Të ngjajshme

Meghan Markle nuk ka folur me Kate Middleton që prej largimit nga familja mbretërore

shprehja

Gold Ag ‘The Rock’, ngrit 60 kg ‘Dumbell press’

shprehja

Të shtunën në të gjitha lokalet e Prishtinës do të dëgjohet muzika e Nexhmije Pagarushës

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë