February 28, 2021
Portali Shprehja

Frika për stolin, trajneri Lampard hedh poshtë zërat!

Trajneri i Chelseas, Frank Lampard, ka folur në lidhje me të ardhmen e tij. Ekipi i bluve të Londrës nuk po bën aspak mirë dhe pozitat e tij po tronditen. Merkatoja ka dështuar deri më tani dhe afrimet e kërkuar nga Lampard nuk janë në pritshmëritë e kërkuara.

Numri një i stolit ka folur para ndeshjes së radhës. I pyetur në lidhje me emrat që kanë dalë si zëvendësues së tij, ai ka theksuar se nuk i dëgjon. “Nuk i dëgjoj. E di që janë të pranishme dhe mund t’i gjesh nëse kërkon në rrjetet sociale. Unë nuk e bëj diçka të tillë.

“Nuk jam budalla. E di presionin që ka në klube të mëdha të Europës. Unë bëj vetëm punën time dhe nuk më interesojnë gjëra të tilla. Kam marrëdhënie të shkëlqyera me tifozët dhe më mbështesin gjithmonë. Do të vazhdoj të bëj punën time”, – tha ai.

.

Të Ngjajshme

Video: Thuram rikthehet me gol, Dortmundi në tapet

admin

E KRYER: “Faraoni” El Shaarawy kthehet në Serie A dhe i jep fund aventurës në Kinë! Nesër vizitat

admin

Video: Dortmundi në krizë, Mönchengladbach i jep leksione futbolli

admin

Leave a Comment