October 6, 2022
Portali Shprehja

Frikë në Cadiz-Barcelona, ndërpritet ndeshja: ja çfarë po ndodh (Pamjet)

Ndeshja mes Cadiz dhe Barcelona është ndalur në minutën e 86-të për shkak se dikush në shkallët e stadiumit nuk është ndier mirë.

Portieri i vendasve, Conan Ledesma, ka vrapuar përmes fushës me pajisje mjekësore dhe duke i hedhur ato në tribunë sepse një tifoz ka pasur probleme shëndetësore.

Një situatë që është shoqëruar me pamje të shqetësuara të lojtarëve dhe arbitrave në fushën e lojës.

Për sa i takon ndeshjes, katalanasit po fitojnë me rezultatin 2-0 falë golave të shënuar nga De Jong dhe Lewandowski, që kanë shënuar respektivisht në minutën e 55-të dhe 65-të.