January 16, 2022
Portali Shprehja

Ftesë në 5/ Dieta “magjike” e pastorit: Si humba 12 kg për pak kohë!

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diskutua për dietën mesdhetare, e cila arriti të renditej në vend të parë për të pestin vit radhazi.

Gjatë bisedës në studio, pastor Paulin Vilajeti tregoi se përpiqet të ketë një jetë të shëndetshme, por “ndryshimin” më të madh e ka patur kur ka hequr dorë nga sheqeri.

Tact Watches

“E kam eliminuar pothuajse totalisht sheqerin, ha shumë rrallë ëmbëlsira dhe vetëm brenda gjashtë muajsh unë rashë 12 kg. Duke ngrënë shëndetshëm çdo gjë, por asgjë që ka sheqer të shtuar”, tregoi ai.


Top Channel

Të Ngjajshme

Fuqia e trurit/ Sekreti qëndron tek vitaminat

admin

8 kurat më të mira natyrale që zbehin rrudhat dhe plakjen e fytyrës

admin

Dëmet që i shkakton kolesteroli i lartë zemrës dhe trurit, kujdesi që ju duhet

admin

Leave a Comment