March 25, 2023
Portali Shprehja

Fundi i takimit në Ohër, Escobar shihet me Ali Ahmetin e Bujar Osmanin

Pas njoftimit se ka përfunduar takimi trilateral në Ohër, i pari që doli jashtë ishte i dërguari special i ShBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar.

Ai u takua me liderin e BDI-së, Ali Ahmetin dhe Мinistrin e Jashtëm, Bujar Osmanin.

.

Të Ngjajshme

Krasniqi dhe Gjakova, në finale të turneut në Tbilisi të Gjeorgjisë

Si t’i ktheni në gjendjen e mëparshme rrobat që zvogëlohen gjatë larjes

Të punësuarit në Ministrinë e Kulturës në protestë, kërkojnë rritje të pagave

Leave a Comment