November 27, 2020
Portali Shprehja

Fundi i zi ia thekson trupin peshk Jenniferit

Takat ‘e hapura’ mund të mos jenë më të rehatshme, por duken fantastike. Jennifer Lopez u shfaq në një edicion tjetër të shkëlqyeshëm, i cili, pa dyshim, nuk mund të jetë një frymëzim për një kombinim të veshjeve të përditshme, por për disa raste të veçanta.

Këngëtarja dhe aktorja e famshme ka darkuar me të fejuarin e saj, Alex Rodriguez, në një restoran në West Hollywood.

Ndërsa 51-vjeçarja tërhoqi vëmendjen e veshur me një fund të ngushtë me prerje.

Ajo kombinoi një fund të zi, model dimri, me një çarje për ecje më të lehtë në pjesën e pasme, me një triko rozë dhe një rrip në të njëjtën ngjyrë, dhe ngjyrat dhe takat tërheqëse që mbante ishin të ngjashme me ngjyra.

Këngëtarja e njohur zgjodhi takat e holla dhe një rrip kyçi të këmbës të bërë nga materiali transparent, për shkak të të cilit edhe njihet si ‘model i zhveshur’.


Të Ngjajshme

Fifi nxjerrë gjithë gjoksin në fushë

admin

Fjolla i thotë biznismenit: “Ti më kompleton mua”

admin

Dalin fotot e Princeshë Dianës në bikini

admin

Leave a Comment