0 C
Skopje
January 19, 2019
Informacione Vendi

Funksionari i LSDM-s akuza Ali Ahmetit e Artan Grubit

Funksionari i LSDM-së, Hadi Osmani, ka shpërndarë një fotografi të deputetit të BDI-së, Artan Grubi së bashku me Ali Ahmetin. Grubi në këtë foto është lavdëruar se kur punët janë në duart e Ahmetit drejtimi i Maqedonisë drejt NATO-së është i sigurt, raporton Almakos.

Ndërkohë Osmani i LSDM-së ka vlerësim krejt tjetër për këtë çështje, me çka ai ka shkruar: “Kur punët janë në duart e Ali Ahmetit dhe Artan Grubit, atëherë të sigurtë janë vetëm Nikolla Gruevski dhe Sasho Mijallkovi, dhe askush tjerër…

.

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Mbledhje koordinuese për plan të implementimit të Ligjit për gjuhët

shprehja

Osmani: Plani i zbatimit të Ligjit për përdorimin e gjuhëve javën e ardhshme në seancë qeveritare

shprehja

Halil Kastrati jep lajmin e madh nga Struga (FOTO)

shprehja