September 29, 2020
Portali Shprehja

Furgoni që po i habit të gjithë, dukej i rrokullisur por ai lëvizte pa ndonjë problem

Një furgon GMC i prodhuar në vitin 1985, shihet në një video amatore se si në të futen disa persona dhe largohen sikur të mos kishte ndodhur asgjë, transmeton Telegrafi.

Gjithçka do të ishte në rregull sikur ajo të mos ishte e rrokullisur dhe t’i kishte rrotat lart. Në fakt videoja e filmuar në juglindje të Michigan, SHBA, shfaq tre persona duke u futur brenda dhe largohen.

Pronari i furgonit kishte bërë një modifikim duke i vendosur rrotat në pjesën e sipërme, dhe kur ajo lëvizte dukej qartë se i ka dy palë rrotë dhe se një palë shërbenin thjesht për “atraksion”.

Të Ngjajshme

Ide të reja, lidhje dashurie dhe energji pozitive… ky është horoskopi për sot

admin

Shoferi e merr me vete serrën gjatë rrugës mbi veturë

admin

Po i lëndoni fëmijët pa kuptuar: Këto janë veprimet e përditshme që bëjnë prindërit

admin

Leave a Comment